10 thoughts on “Komunální volby 2018”

 1. Vaše volební programy myslí na všechny oblasti života. Díky. m
  Ať se daří.

 2. Vaše propagační skříň u rozkětu je moderní a hlavně aktuální. V Mostě komunisté plní v rámci možností mnohé ze svého volebního programu. Škoda, že již neexistuje výstavba nových bytů první kategorie jako před rokem 1989 pro mladé lidi. Toužím s přítelkyní založit rodinu a nemáme vlastní byt. Komunisté vraťe se.
  Karel

 3. Tak jsme se dočkali toho, že vejce ( často pukavce z Polska) jsou dražžší než-li benzín. Kapitalismus je jen pro některé – ne pro řadového občana. Jak to komunisté dělali, že stavěli dálnice, nemocnice, školy, letiště, přehrady, celá nová města apod. Nic nezdražovali !!!!!!!!! Neexistovala nezaměstnanost!!!!! Nemuseli se dělat sbírky na nemocné dětičky. Drogy, nájemné vraždy atd. jsme považovali scifi. Kapitalismus není nic dobrého!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Komunistům rostou preference. To je moc dobře. Lidé musí otevřít oči a volit stranu, která jediná stojí na straně lidí, kteří si vydělávají poctivou prací.

  Jediná naděje …… volit KSČM

 5. Držím palce mladým komunistům. Je vidět, že mají pro strach uděláno. Byli mezi lidmi, to je ono.
  Na demonstaraci v první linii. Mládí vpřed!!!

 6. Děkuji Vám z celého srdce za krásný 1. máj v Mostě, který jste pro občany připravili. Byla tam krásná přátelská atmosféra. Počasí bylo přímo ze žurnálu. Děkuji

 7. Tak jsem si prohlédl vaše kandidáty a nemůžu se odtrhnout od monitoru. Ta mladá Hana je moc sympatická a na kandidátce je hodně vysoko.. Tak je to pravda, že dáváte prostor mladým lidem k seberealizaci… Kde můžu požádat o vstup do vaší strany?
  Karel Kodeček

 8. Zdravím všechny straníky v okrese Most.
  Jsem rád, že poslanecká kancelář už funguje.
  Byl jsem doslova zaskočenej, když jsem viděl mladé a velice sympatické tváře mosteckých komunistů. Mladá poslankyně Hana a její asistentka Marta doplněné předsedou okresu Radkem na mě silně zapůsobily.
  Doufám, že se limity těžby uhlí prolomí. Proto jsem vás vždy volil.
  Komunisté držte se!!!

 9. Zdravím straníky s Mostecka,Děkuji Mostecké KSČM,že mě přijala za svého člena.Jsem hrdý že patřím mezi vás,věřím že nás bude víc.

Komentáře nejsou povoleny.