Archiv rubriky: Fotogalerie

Pietní akt u památníku PLUTO v Litvínově

Pietní akt u památníku Pluto v Litvínově

 Pietní akt připomínající jednu z největších tragédií v novodobé historii hornictví na severu Čech se uskutečnil v úterý 3. září 2019 v Litvínově u památníku Pluto. Desítky lidí uctily památku 65 horníků, kteří se stali obětí katastrofy z 3. září roku 1981 na dole Pluto II v Louce u Litvínova. Důlní neštěstí způsobil výbuch uhelného prachu. Delegace střediskové rady KSČM Litvínov, členové základních organizací KSČM v Litvínově se tak tradičně, jako každý rok sešli u památníku, aby se položením smuteční kytice připojili k uctění památky zemřelých horníků. Pietního aktu se rovněž zúčastnil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

Zdroj: Mostecký deník.cz
Foto: Deník / Edvard D.Beneš

 

 

Foto : 1. MÁJ

1.  M á j

Oslavy 1. Máje na 1. náměstí v Mostě…

 

Martin Hošek, zastupitel Statutárního města Mostu, Ing. Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost ÚK, Radek Belej, předseda OV KSČM a radní ÚK, Jiří Polívka, zastupitel Statutárního města Mostu…

 

Úvodní vystoupení předsedy OV KSČM Radka Beleje…

Pro dobrou náladu hráli a zpívali manželé Hvozdovi…

 

Milan Belej, člen VV OV KSČM s Ing. Jiřím Novákem, předsedou představenstva KZ, a. s.

 

Setkání občanů s Ing. Jaromírem Kohlíčkem

Velmi zdařilá beseda s Europoslancem v Litvínově

Ve středu 10. dubna se konala v salonku restauračního zařízení Sokolovna velmi zdařilá beseda s poslancem Evropského parlamentu a zároveň kandidátem pro další volební období Ing. Jaromírem Kohlíčkem, CSc.

Společně se členy městského zastupitelstva v čele s místostarostkou města Litvínov Erikou Sedláčkovou, RSDr. se přibližně 45 občanů zajímalo především o práci europoslance přímo v Bruselu či Štrasburku či o informace o Brexitu. Jaromír Kohlíček dále poutavě hovořil o svých profesních a kariérních začátcích i o svém osobním životě.

V závěru besedy přednesl v kostce cíle a vize volebního programu KSČM do Evropského parlamentu a zároveň pozval všechny přítomné k účasti na blížící se květnové volby do Evropského parlamentu.

Vratislav Čejka, předseda střediskové rady KSČM Litvínov

V závěru setkání Erika Sedláčková, místostarostka Litvínova, apelovala na přítomné, aby se nevzdávali svého práva ovlivnit zastoupení České republiky v Evropském parlamentu a vyzvala je k účasti v nadcházejících volbách, které se uskuteční 24. a 25. května. Zároveň připomněla, že KSČM jde do voleb pod číslem 9 a každý volič má právo na hlasovacím lístku upřednostnit dva kandidáty.“

 

Zveme Vás na

SETKÁNÍ  OBČANŮ

s poslancem Evropského parlamentu

Ing. Jaromírem Kohlíčkem, CSc.

a se zastupiteli za KSČM

v Zastupitelstvu města Litvínova

10. dubna 2019 od 16 hod.

do salonku restaurace Sokolovna 

více info :

http://www.nenechmetotak.cz/akce/153/beseda-s-obcany.html

 

 

♥ 1. MÁJ ♥

Oslavit Svátek práce a lásky přišlo na 1. náměstí v Mostě kolem 200 občanů. Úvodního slova se ujal předseda OV KSČM, mostecký zastupitel a radní ÚK Radek Belej, po něm pohovořila k občanům poslankyně PČR a vedoucí kandidátka pro nadcházející volby do PS PČR Ing. Hana Aulická Jírovcová. Mezi zúčastněnými byli i místostarostka města Litvínova RSDr. Erika Sedláčková a Ing. Josef Nétek. Oba jsou také kandidáti do PS PČR. Dále pak  zastupitelka ÚK Ing. Radmila Krastenicsová a další mostečtí zastupitelé Milan Belej, Václav Jírovec a Ing. Jiří Novák, předseda představenstva KZ.